Make your own free website on Tripod.com

30 مرداد 1381 - بچه سوم مایکل؟

خبرهای رسیده حاکی از آن است که مایکل کودک دیگری را به فرزندی قبول کرده است. مجله The Las Vegas Review گزارش داد که مایکل پسرخوانده خود، Prince Michael Jackson II، را در پشت صحنه نمایش Segfreid و Roy برد. گرچه شایعات در این زمینه بسیار زیاد است، هنوز هم معلوم نیست که آیا واقعا مایکل کودکی را به فرزندی قبول کرده است یا نه، اگر چه مدتی بود که گفته می شد مایکل قصد دارد کودکی را به فرزندی قبول کند.

 

30 مرداد 1381 - مایکل / سونی : توافق دو طرفه؟

گفته می شود بعد از مذاکراتی بین سونی و مایکل، توافقات اولیه ای صورت گرفته است. مجله Shout با اعلام این خبر در ادامه نوشته است: "خبر خوب این است که شرایط برای مایکل دارد بهتر می شود." گویا سونی قرار است مجددا تبلیغ برای آخرین آلبوم مایکل، Invincible، را شروع کند.

 

30 مرداد 1381 - Nick Carter از آهنگ مایکل در آلبوم تکی خود استفاده می کند

Nick Carter (از گروه Backstreet Boys) مدتی است که بر روی اولین آلبوم تکی خود کار می کند. اولین آهنگ این آلبوم, آهنگ Shout از مایکل جکسون است که برای آلبوم Invincible ضبط شده بود، اما در این آلبوم قرار نگرفت و در آلبوم Single برای Cry جای گرفت.

 

29 مرداد 1381 - Robbin Williams حمله می کند!

در هنگام معرفی فیلم جدیدش، One Hour Photo، رابین ویلیامز در میانه مصاحبه موضوع را کاملا عوض کرد و در مورد مایکل صحبت کرد. او با استفاده از الفاظی بد و زشت خطاب به مایکل به تمسخر او پرداخت. حتی گزارشگران حاضر از اظهار نظرهای ویلیامز متعجب شدند.

 

27 مرداد 1381 - کنسرت مایکل جکسون؟

 بنا بر گزارش هفته نامه Las Vegas Weekly مایکل ملاقاتی با شعبده بازان معروف، Sigfreid و Roy، داشته و ساعتها در مورد استفاده از شعبده در کنسرتهایش با آنها مشورت کرده است. در کنسرتهای قبلی خود نیز مایکل از شعبده برای افزودن جذابیت ستفاده کرده است، به عنوان مثال او در پایان آهنگ Thriller وارد یک محفظه بسته می شود و در زمانی در حدود یک دقیقه محفظه به آتش کشیده می شود و سپس مایکل بر روی سر تماشاچیان در هنگام اجرای Beat It ظاهر می شود. بر طبق این صحبتها گویا باید در انتظار یک تور جهانی جدید از مایکل باشیم، اما چه وقت؟ در عین حال گفته می شود مایکل در حال مذاکراتی با سونی است، گر چه این الزاما به معنای ادامه همکاری با سونی نمی تواند باشد.

 

27 مرداد 1381 - به مایکل رای بدهید!

مجله Rolling Stones به مناسبت سی و پنجمین سالگرد انتشار از بازدیدکنندگان سایت اینترنتی مجله دعوت کرده تا محبوبترین 100 آلبوم برتر تاریخ موسیقی پاپ را انتخاب کنند. از تمام شما طرفداران مایکل دعوت می کنیم تا در این رای گیری به مایکل رای بدهید. طرفداران مایکل نه تنها قصد دارند خواننده محبوبشان را در صدر جدول قرار دهند بلکه می خواهند او را به عنوان صاحب بیشترین آلبومها در این جدول کنند. این هم لینکی که می توانید در آن رای دهید. کمی صبور باشید چون کمی طول می کشد تا صفحه باز شود! شروع کنید به رای دادن!

http://www.rollingstone.com/top100/

26 مرداد 1381 - آیا What More Can I Give به زودی منتشر می شود؟

بنا بر چند منبع قابل اطمینان نسخه ای از آهنگ What More Can I Give که مدتی است بر روی اینترنت انتشار یافته بخشی از یک سی دی تبلیغاتی است که بزودی قرار است برای رادیو منتشر شود. احتمال این که این آهنگ نزدیک به روز 11 سپتامبر (20 شهریور) منتشر شود زیاد است.

 

25 مرداد 1381 - شایعات Daily Mirror

روزنامه Daily Mirror چاپ انگلستان باز هم شایعات بی اساسی در رابطه با مایکل چاپ کرد. این روزنامه وضعیت فعلی مایکل را بد توصیف کرد و ادعا کرد مایکل اخیرا به مصرف زیاد مشروبات الکلی و داروهای مسکن روی آورده است. این اولین بار نیست که این روزنامه چنین اقدامی می کند. قبلا مایکل از این مجله به دلیل ویرایش عکسهای او برای بد جلوه دادن چهره اش شکایت کرده بود. در حالی که این مجله از نگرانی خانواده مایکل و مسافرت نزدیکان مایکل برای حاضر شدن بر بستر (!) او خبر داده است، مایکل به همراه فرزندانش در حال گذراندن تعطیلات هستند!!!

 

25 مرداد 1381 - Mottola از چه کسی به عنوان "کاکا سیاه" یاد کرده بود؟

در کنفرانس Harlem که حدود یک ماه پیش برگزار شد مایکل با نژادپرست خواندن Tommy Mottola (رئیس Sony Music) مردم را متعجب کرد. او همچنین در صحبتهایش گفت که Mottola یکی از هنرمندان Sony را "کاکا سیاه" خطاب کرده است. گفته می شود این این شخص Luther Vandros بوده است. گویا او بعد از چندین سال از Epic Record جدا شده و به J Records پیوسته است.

 

21 مرداد 1381 - شاعر ترک از مایکل دفاع می کند

Aziz Dogdu، شاعر معروف ترکیه در مصاحبه اخیرش با مجله ادبی Kanat از مایکل جکسون دفاع کرد که در شماره آگوست این نشریه به چاپ رسید. به گوشه هایی از این مصاحبه توجه کنید:

    Kanat: چه کسی به عنوان سمبل بوده که شما از او الهام گرفته یا می گیرید؟
    Aziz Dogdu: تنها یک الهام بخش برای من وجود دارد، سلطان پاپ، مایکل جکسون. طرز فکر او، دیدگاهش به زندگی، معصومیت و کیفیت هنری او الهام بخش من و همچنین سرمشقی به عنوان یک نقش مثبت است. من سعی میکنم که شبیه او بشوم. آرزو دارم طرفداران صادق و باوفایی همچون طرفداران او داشته باشم.
   
Kanat: مایکل شاید سلطان پاپ باشد اما حالا دیگر مطرح نیست. دورانش تمام شده.
   
Aziz Dogdu: شاید به نظر شما دوران او تمام شده باشد، اما به نظر من او هنوز هم مطرح است و و او با استعداد ترین هنرمند تمام دوران است و دورانش هیچگاه به پایان نمی رسد. حتی آخرین آلبومش که به دلیل عدم تبلیغ از طرف سونی فروش بالایی نداشت آلبوم بسیار خوبی است. با الهام از این آلبوم من بیشتر از هر زمانی شعر و آهنگ سرودم. این آلبوم خیلی روی من تاثیر گذاشت. مخصوصا آهنگ Speechless احتمالا بهترین و پراحساس ترین آهنگی است که مایکل ساخته است. حیف شد که به عنوان single منتشر نشد. من آهنگی به نام "آینه ها" نوشتم که کاملا اختصاص به او دارد. آرزو دارم که او این آهنگ را بخواند، اما این فقط یک آرزو است. این شعر جای ویژه ای در مجموعه شعرم خواهد داشت که قصد دارم سال آینده آن را منتشر کنم.
   
Kanat: مایکل در کارش مشکلاتی دارد. آیا اعتقاد دارید که او آن آلبومی را که بتواند در جهان مثل بمب صدا کند  منتشر خواهد کرد؟
   
Aziz Dogdu: بله، دارم. همانطور که گفتم او هنرمند بسیار با استعدادی است. ... حتی وقتی که او آلبومی تهیه می کند که جهان را تکان می دهد رسانه ها هیچ گاه راضی نمی شوند. آنها می خواهند او را غیر عادی و بیگانه معرفی کنند. اگر من هنرمند مشهوری همچون مایکل بودم هیچگاه روی نظرات رسانه ها در مورد خودم حساب نمی کردم. طرفداران او می دانند که او چه گونه انسانی است. رسانه ها هیچ گاه چهره انسان دوستانه او را نشان نمی دهند. به همین دلیل است که من به بسیاری از نوشته ها و مصاحبه ها توجه نمی کنم و تنها آنهایی را می خوانم که موثق تر به نظر می رسند. من نمی دانم او هم اکنون در چه شرایطی به سر می برد، اما در هر صورت من کاملا از او حمایت می کنم.

Aziz Dogdu نخستین شاعر ترک است که در American Poets Society (جمعیت شعرای آمریکایی) حضور یافته و به عضویت International Library of Poetry (کتابخانه بین المللی شعر) در آمده است. شعرهای او مورد تحسین منتقدان قرار گرفته و در مدت کوتاهی  به یکی ار موفق ترین شعرای ترکیه مبدل شده است.