Make your own free website on Tripod.com

اخبار مايكل جكسون

What is the man doing?!

 

19 مهر 1381 - مایکل یک مهمانی برای نیروی هوایی ترتیب می دهد

بنا بر گزارش United Press International مایکل جکسون این یکشنبه (20 مهر) یک مهمانی برای نیروی هوایی ایالات متحده در منزل شخصی خودش در Neverland ترتیب می دهد. بر اساس این خبر او میزبان بیش از 200 عضو نیروی هوایی به همراه خانواده هایشان خواهد بود. این مراسم که تمام روز به طول می کشد بدون حضور عموم و رسانه ها انجام می شود.

 

18 مهر 1381 - مصاحبه Justin با Radio 1

در صحبت با Radio 1، جاستین (عضو گروه N'Sync) در مورد آلبوم و آهنگ جدیدش صخبت کرد. شباهت غیر قابل انکار او با مایکل جکسون از لحاظ تقلید حرکات رقص او و حتی تقلید از شیوه آواز خواندن او در ویدیوی آخر او نیز آشکار است. او در این مصاحبه گفت "او برای من یک اسطوره است. آن دو آلبوم (Off The Wall و Thriller) خیلی برای همه نسل من الهام بخش بود.

برای شنیدن مصاحبه کامل Radio 1 با Justin Timberlake به این آدرس مراجعه کنید:

http://www.bbc.co.uk/radio1/scottmills/features/justin_timberlake.shtml

 

18 مهر 1381 - مایکل از اتهامات جدید عصبانی و ناراحت شد

از آنجایی که Jack Gordon، همسر سابق LaToya خواهر مایکل، به دلیل عدم تعادل روانی و از آنجایی که صادقانه کار بهتری نمی توانست بکند، اعلام کرده است که کتابی در دست انتشار دارد که در آن اتهاماتی بر علیه مایکل اظهار کرده است. Gordon در سال 1997 به دلیل آزار همسرش مجبور به جدا شدن از او شد. او در 1978 به دلیل اقدام به رشوه دادن به رییس Gamin Control Board ایالت Nevada به زندان افتاد.

 

12 مهر 1381 - ویدیوی بعدی، Invincible

بر اساس صحبتهای Brett Rayner، کارگزدان Rush Hour 2 (ساعت شلوغی دو)، single بعدی مایکل Invincible خواهد بود. او در صحبت با Radio 1 انگلستان گفت "مایکل جکسون از من خواست که ویدیوی جدیدش را کارگردانی کنم و امیدوارم که بتوانم قبل از شروع تهیه فیلم Superman این کار را انجام دهم. ما دوستهای خیلی خوبی هستیم. (می خواند) You Are Not Alone!  این آهنگ Invincible نام دارد که چیزی در مایه های Dangerous است. اما راستش می خواهم مایکل جکسون را حتما در Rush Hour 3 به بازی بگیرم. او دوست دارد که در این فیلم بازی کند." Rayner تهیه Rush hour 3 را بعد از فیلم Superman آغاز خواهد کرد.

 

12 مهر 1381 - What More Can I Give در آمریکا پخش می شود

آهنگ خیر خواهانه What More Can I Give مایکل جکسون که تا کنون منتشر نشده است، از شبکه رادیویی WKTU-FM واقع در نیویورک پخش شد. اولین بار این آهنگ که در پاسخ به حادثه 11 سپتامبر به تولید رسیده است، ساعت 6 صبح روز جمعه گذشته پخش شد. با اینکه اجازه این کار به آنها داده نشده است، از ان موقع حدود 6 بار در روز پخش شده است.

What More Can I Give نه تنها از هنر و استعداد مایکل بهره برده است، بلکه شاهد هنرمندی هنرمندان دیگری از جمله Destiny's Child و N Sync و بسیاری دیگر است. بنا بر گفته Marc Schaffel تهیه کننده اجرایی این آهنگ نسخه هایی از این آهنگ به هنرمندانی که در تهیه این آهنگ نقش داشته اند فرستاده شده و از آن زمان در اینترنت پهش شده. او در اظهار نظرش گفته "قرار نیست که [پخش رادیویی را] متوقف کنیم، ولی بسیار ناراحتم از این که می بینم این آهنگ اینگونه بیرون می آید و هدف اصلی خود که جمع کردن ول برای قربانیان حادثه 11 سپتامبر و اماکن خیریه برای کودکان بود انجام نداده است."

بر اساس اظهارات رادیوی WKTU-FM، این رادیو پس از پخش این آهنگ تعداد زیادی تماس تلفنی و حدود دویست email از شنونده هایش دریافت کرده است که اطلاعات بیشتری در مورد این آهنگ درخواست کرده بودند و از پخش آن تشکر کرده اند. کارگردان برنامه، Frankie Blue، گفت "این آهنگ هدیه ای به جهانیان است. مایکل و تمام گروه زمان خود را یرای آن وقف کردند و باید شنیده شود. نام آهنگ "دیگر چه می توانم بدهم" است و من میتوانم آهنگی به جهان بدهم که به آن گوش دهند و امیدوارم که آنها را به فکر وادارد که آنها چه میتوانند بدهند."

در پاسخ با این سوال که چرا که این آهنگ تا کنون منتشر نشده است، Schaffel معتقد است که شرکت نمی خواسته با این کار آلبوم مایکل جکسون، Invincible، را تحت الشعاع قرار دهد. او گفت "شاید این کار (پخش رادیویی) گوشزدی برای کسی باشد تا آن را منتشر کند، چون الن زمانش است. در غیر این صورت هر چه بیشتر این آهنگ تکثیر شود، بیشتر از هدف اصلی دور می شود و نمی تواند پولی را جمع کند."

با آن که این آهنگ برای حادثه 11 سپتامبر 2001 شکل گرفت، Frankie Blue معتقد است که هنوز هم به آن مربوط می شود. Blue گفت "بعد از اولین 9/11 (حادثه سپتامبر) خشمگین بودیم. بعد از دومین 9/11 داریم جمع می شویم. اکنون مردم به چنین آهنگی نیاز دارند."

رادیوی WKTU-FM اولین رادیویی بود که تابستان گذشته آهنگ You Rock My World را قبل از انتشار رسمی ان پخش کرد، اما شرکت پخش موسیقی مایکل درخواست کرد که از ادامه پخش آن خودداری کنند.

 

10 مهر 1381 - مایکل کمپانی موسیقی جدیدی خلق می کند

بر اساس اخبار منتشر شده در hitsdailydouble.com و Fox 411 مایکل جکسون شرکت صفحه پرکنی جدیدی را به راه انداخته است. این label به نام Neverland Records نام گذاری شده است. بنا بر گفته Roger Friedman اداره این label بر عهده Rodney Jerkins خواهد بود.

 

31 شهريور 1381 - آخرين آلبوم با Sony

باز هم سايت MJStar خبر جديدی را منتشر کرده است که با اطمينان نام آلبوم بعدی مايکل را HIStory Vol II اعلام کرده است. در اين خبر آمده است که اين آلبوم آخرين آلبوم قراردادی با Sony Music است و شامل عالی ترين کارهای مايکل است، از جمله کارهای بسيار کميابی که بر روی اينترنت منتشر نشده اند. در عين حال اين سايت خبر از همراهی چندين اجرای زنده و چند بازديد از اروپا توسط مايکل در کنار اين آلبوم داده است.

 

31 شهريور 1381 - Bad دوباره وارد جدول موسيقی انگليس شد

آلبوم Bad مايکل جکسن که اولين بار در سال 1987 منتشر شد مجددا وارد جدول 100 آلبوم برتر روز انگلستان شده است و در مقام پنجاه و ششم جای گرفته است Woolworth، يکی از بزرگترين عمده فروشان انگلستان با کاهش قيمت آلبوم به 3.99 پاوند با فروش زباد اين آلبوم مواجه شده است. Woolworth يکی از بزرگترين اماکن فروش برای کمپانيهای صفحه پرکنی است.

 

27 شهريور 1381 - حراج برای قربانيان سيل 3935 يورو به ارمغان آورد

در حراجی که برای کمک به سيل زدگان آلمان ترتيب داده شده بود و در آن مايکل 16 شی از جمله CDها، نوارهای ويديو و دستمال سفره های نخی که مايکل بر روی همگی آنها امضا کرده بود مبلغ 3935 يورو (تقريبا معادل 3 ميليون و 150 هزار تومان) جمع شد. بيشترين قيمت پيشنهادی برای نسخه ويژه آلبوم Thriller بود که به تنهايی 450 بورو (350 هزار تومان) به فروش رسيد. دستمالهای سفره 380 و 450 بورو (304 هزار و 450 هزار تومان) به فروش رفتند و هيچ يک از اشيا کمتر از 150 بورو (120 هزار تومان) به فروش نرفت. (قيمتهای معادل تقريبی هستند).

 

26 شهريور 1381 - استقبال بی نظير از برنامه تلويزيونی

بر اساس گزارشات اوليه گفته می شود که رقم بی نظير در حدود دو ميليون و سيصد هزار نفر بيننده برنامه The Essential Michael Jackson (مايکل جکسن ضروری) بودند که ديشب از شبکه BBC2 انگلستان پخش شد.

 

25 شهريور 1381 - Butterflies در MTV Base انگلستان پخش شد

Butterflies يکی از آهنگهای آلبوم Invincible مايکل بعد از ظهر ديروز از شبکه تلويزيونی MTV Base درانگليس پخش شد. اين آهنگ با ويديويی که از ترکيب ويويوهای قبلی مايکل تهيه شده بود همراه شده بود.

 

24 شهريور 1381 - Bashir با مايکل مصاحبه می کند

بر اساس نوشته روزنامه انگليسی The Sunday Mirror، قرار است گزارشگر شبکه چهار انگلستان، Martin Bashir، به زودی مصاحبه ای با مايکل ترتيب دهد. گفته می شود که قرار است اين مصاحبه، مصاحبه ای عادلانه باشد. در اين صورت مايکل می تواند چهره مثبت حقيقی خود را بيشتر نشان دهد.

 

24 شهريور 1381 - آمادگی برای کنسرت

گفته می شود مايکل در حال کار بر روی يک اجرای زنده است. هنوز معلوم نيست که آيا قرار است يک تور جهانی جديد برگزار شود يا تنها يک برنامه زنده در نظر گرفته شده است. هنوز از جزئيات خبری نرسيده است. سايت خبری MJStar خبر از همکاری E'Casonava در اين پروژه داده است. او قبلا در اجرای زنده Super Bowl و ويديوهای Remember The Time و Who Is It با مايکل همکاری داشته است.

 

20 شهريور 1381 - E'Casonova و مايکل

E'Casonava يکی از افراد شبيه مايکل در حال همکاری با مايکل بر روی يک پروژه مشترک جديد است. مايکل و E روز 24 شهريور با يکديگر ملاقات کردند تا در باره برنامه های آينده صحبت کنند. مايکل و E مدت طولانی است که دوستان خوبی برای هم هستند. يکی از افراد آگاه گفته است: "تنها چيزی که ما می دانيم اين است که مايکل و E'Casonava دارند بر روی يک پروژه خيلی بزرگ کار می کنند."

مايکل جکسن به همراه E'Casonava در عکسی که بازدهم شهريور ماه گرفته شده است.

 

19 شهريور 1381 - باز هم برای سيل زدگان

بار ديگر مايکل قلبش را برای طرفداران آلمانيش گشود. در نامه ای خطاب به قربانيان سيل آلمان مايکل چيزهايی را که برای کمک قرار است به حراج گذاشته شوند عنوان کرد.

 

10 شهريور 1381 - Jack White

در مصاحبه کوتاهی با روزنامه New York Daily پس از مراسم اهدای جوايز ويديو موسيقی، Jack White از گروه The White Stripes گفت: "خيلی خوب بود که در صد پايی مايکل جکسن بودم. من يک بار با Macaulay Culkin بودم، اما اين بار نزديکتر از هميشه [به جکسن] بودم."

 

8 شهريور 1381 - هنرمند هزاره MTV

در مراسم اهدای جوايز ويديو موسيقی MTV امسال که 7 شهريور در Radio City Music Hall در نيويورک برگزار شد، مايکل جايزه "هنرمند هزاره" (Artist Of The Millenium) را دريافت کرد. در آغاز مراسم Britney Spears بر روی صحنه آمد تا اين هديه را تقديم کند. از آنجايی که آن روز، روز تولد مايکل نيز بود، کيک تولد سفيد چهار طبقه بزرگی که با نتهای موسيقی سياه رنگ و ستاره های طلايی تزئين شده بود نيز به روی صحنه آورده شد. جايزه نقره ای نيز در کنار کيک قرار داشت. Britney Spears با اين کلمات سخن خود را آغاز کرد:

"من از اينکه در چنين شب ويژه ای در کنار شما در نيويورک هستم هيجان زده هستم. اهميت امشب از آن جهت که تولد فرد ويژه ای هست بيشتر هم می شود. اين شخص الهام بخش من و تقريبا تمام کسانی که در اين سالن هستند و تمام جهان بوده است. من از او به عنوان هنرمند هزاره ياد می کنم. او يک نوآور واقعی است که پيشروی هنر واقعی موسيقی فيلم بوده، سدهای بی شماری را شکسته و بيش از هر هنرمند ديگری تا کنون موسيقيش به فروش رفته است. پس تولدت مبارک دوست عزيزم، سلطان پاپ، مايکل جکسون."

سپس مايکل به همراه پخش موسيقی Billie Jean وارد صحنه شد. تماشاگران ايستادند و او را تشويق کردند. مايکل بريتنی را در آغوش گرفت، جايزه را از روی ميز برداشت و به سوی ميکروفون رفت:

"متشکرم Britney Spears، تو عالی هستی. اگر آن موقع که پسر کوچکی در اينديانا بودم کسی به من می گفت که روزی به عنوان يک هنرمند موسيقی جايزه "هنرمند هزاره" را می گيرم باور نمی کردم. واقعا فوق العاده است. باور نمی کنم. بسيار زياد متشکرم! اما چند نفر هستند که بايد از آنها تشکر کنم که اين را امکان پذير کردند. نخست می خواهم از خدا تشکر کنم که همه چيز را ممکن می سازد. مادرم کترين جکسن، جوزف جکسن. ترودی گرين، هاوارد کافمن، جان مک کلين نابغه، جان برنکا، بری گردی، دايانا راس، گليديز نايت، کوئينسی جونز، دوستت دارم. ديويد بلين جادوی تو واقعی است و من به تو اعتقاد دارم. و می خواهم تشکر کنم از... جيمز براون فکر می کنم که يک نابغه است. و تمام طرفدارانم در سراسر جهان، دوستتان دارم. خدا شما را حفظ کند. متشکرم."

سپس مايکل علامت صلح را به سوی حضار نشان داد، جايزه را برداشت، مجددا به کيک نگاه کرد و از صحنه خارج شد.

 

4 شهريور 1381 - مايکل در مراسم VMA

مايکل اکنون در نيويورک در حال آماده شدن برای مراسم MTV Video Music Awards است. هنوز معلوم نيست که آيا او به اجرای برنامه می پردازد يا خير، اگرچه مايکل تمام هفته با مسوولان MTV و Sony Music در نيويورک در مورد مراسم 7 شهريور ملاقاتهايی داشت.

در خبر ديگری آمده است که Jimmy Fallon، کمدين آمريکايی، که مجری مراسم امسال است، با تقليد از حرکات مايکل از او تقدير می کند! آيا حضور Jimmy اجرای برنامه توسط مايکل را به همراه خواهد داشت؟ منتظر غير منتظره ها باشيد!

 

4 شهريور 1381 - پيام مايکل به مردم آلمان

جمعه گذشته شبکه تلويزيونی ZDF آلمان به طور مستقيم پيام مايکل را از Las Vegas پخش کرد:
"من عميق ترين همدرديها را، از صميم قلب، به مردم آلمان می فرستم. شما تنها نيستيد، من روحا" با شما هستم و در دعاهايم شما را ياد می کنم. به ياد داشته باشيد، خدا با شماست... با تمام عشق و علاقه، هميشه دوستتان دارم. متشکرم."
( برای ديدن ويديو بر روی اينجا کليک کنيد.)

 

2 شهريور 1381 - Download های منحصر به فرد در MJStar

سايت اينترنتی MJStar قصد دارد درطول  روز تولد مايکل (پنجشنبه، هفتم شهريور) فايلهای ويژه و پيامهای منحصر به فردی از سوی طرفداران و دوستان مايکل در سايت خود قرار دهد. برای هر چند سال از دوران کاری مايکل فايلهای متفاوتی در نظر گرفته شده است که در ساعات خاصی قابل دريافت هستند و پس از آن برداشته می شوند.اين جشن اينترنتی از ساعت 7:30 صبح روز پنج شنبه با قرار دادن اولين سری فايلها شروع و تا ساعت 2:30 بامداد روز جمعه که آخرين سری فايلها برداشته می شوند به پايان می رسد. آدرس اين سايت www.mjstar.com است. برای اطلاع از ساعات تعويض فايلها، آنها را (به وقت تهران) در زير آورده ايم:

7:30 - 10:30 - 12:30 - 14:30 - 16:30 - 18:30 - 22:30 - 0:30 - 2:30


تصويری از آنچه پنج شنبه در سايت MJStar شاهد خواهيم بود.

 

1 شهريور 1381 - مايکل در مراسم MTV Video Music Awards امسال

قرار است مايکل در مراسم اهدای جوايز به بهترين ويديو موسيقی های سال که توسط MTV برگزار می شود شرکت کند. گفته می شود که او قرار نيست برنامه ای اجرا کند، و تنها برای دريافت جايزه ويژه ای حاضر می شود. اين مراسم که روز پنج شنبه، هفتم شهريور، روز تولد مايکل، و در ساعت هشت شب به وقت نيويورک در اين شهر برگزار می شود (4:30 صبح جمعه، هشت شهريور به وقت تهران) به طور مستقيم در بسياری از کشورها پخش می شود.

 

30 مرداد 1381 - بچه سوم مايکل؟

خبرهای رسيده حاکی از آن است که مايکل کودک ديگری را به فرزندی قبول کرده است. مجله The Las Vegas Review گزارش داد که مايکل پسرخوانده خود، Prince Michael Jackson II، را در پشت صحنه نمايش Segfreid و Roy برد. گرچه شايعات در اين زمينه بسيار زياد است، هنوز هم معلوم نيست که آيا واقعا مايکل کودکی را به فرزندی قبول کرده است يا نه، اگر چه مدتی بود که گفته می شد مايکل قصد دارد کودکی را به فرزندی قبول کند.

 

30 مرداد 1381 - مايکل / سونی : توافق دو طرفه؟

گفته می شود بعد از مذاکراتی بين سونی و مايکل، توافقات اوليه اي صورت گرفته است. مجله Shout با اعلام اين خبر در ادامه نوشته است: "خبر خوب اين است که شرايط برای مايکل دارد بهتر می شود." گويا سونی قرار است مجددا تبليغ برای آخرين آلبوم مايکل، Invincible، را شروع کند.

 

30 مرداد 1381 - Nick Carter از آهنگ مايکل در آلبوم تکی خود استفاده می کند

Nick Carter (از گروه Backstreet Boys) مدتی است که بر روی اولين آلبوم تکی خود کار می کند. اولين آهنگ اين آلبوم, آهنگ Shout از مايکل جکسون است که برای آلبوم Invincible ضبط شده بود، اما در اين آلبوم قرار نگرفت و در آلبوم Single برای Cry جای گرفت.

 

29 مرداد 1381 - Robbin Williams حمله می کند!

در هنگام معرفی فيلم جديدش، One Hour Photo، رابين ويليامز در ميانه مصاحبه موضوع را کاملا عوض کرد و در مورد مايکل صحبت کرد. او با استفاده از الفاظی بد و زشت خطاب به مايکل به تمسخر او پرداخت. حتی گزارشگران حاضر از اظهار نظرهای ويليامز متعجب شدند.

 

27 مرداد 1381 - کنسرت مايکل جکسون؟

 بنا بر گزارش هفته نامه Las Vegas Weekly مايکل ملاقاتی با شعبده بازان معروف، Sigfreid و Roy، داشته و ساعتها در مورد استفاده از شعبده در کنسرتهايش با آنها مشورت کرده است. در کنسرتهای قبلی خود نيز مايکل از شعبده برای افزودن جذابيت ستفاده کرده است، به عنوان مثال او در پايان آهنگ Thriller وارد يک محفظه بسته می شود و در زمانی در حدود يک دقيقه محفظه به آتش کشيده می شود و سپس مايکل بر روی سر تماشاچيان در هنگام اجرای Beat It ظاهر می شود. بر طبق اين صحبتها گويا بايد در انتظار يک تور جهانی جديد از مايکل باشيم، اما چه وقت؟ در عين حال گفته می شود مايکل در حال مذاکراتی با سونی است، گر چه اين الزاما به معنای ادامه همکاری با سونی نمی تواند باشد.

 

27 مرداد 1381 - به مايکل رای بدهيد!

مجله Rolling Stones به مناسبت سی و پنجمين سالگرد انتشار از بازديدکنندگان سايت اينترنتی مجله دعوت کرده تا محبوبترين 100 آلبوم برتر تاريخ موسيقی پاپ را انتخاب کنند. از تمام شما طرفداران مايکل دعوت می کنيم تا در اين رای گيری به مايکل رای بدهيد. طرفداران مايکل نه تنها قصد دارند خواننده محبوبشان را در صدر جدول قرار دهند بلکه می خواهند او را به عنوان صاحب بيشترين آلبومها در اين جدول کنند. اين هم لينکی که می توانيد در آن رای دهيد. کمی صبور باشيد چون کمی طول می کشد تا صفحه باز شود! شروع کنيد به رای دادن!

http://www.rollingstone.com/top100/

26 مرداد 1381 - آيا What More Can I Give به زودی منتشر می شود؟

بنا بر چند منبع قابل اطمينان نسخه ای از آهنگ What More Can I Give که مدتی است بر روی اينترنت انتشار يافته بخشی از يک سی دی تبليغاتی است که بزودی قرار است برای راديو منتشر شود. احتمال اين که اين آهنگ نزديک به روز 11 سپتامبر (20 شهريور) منتشر شود زياد است.

 

25 مرداد 1381 - شايعات Daily Mirror

روزنامه Daily Mirror چاپ انگلستان باز هم شايعات بی اساسی در رابطه با مايکل چاپ کرد. اين روزنامه وضعيت فعلی مايکل را بد توصيف کرد و ادعا کرد مايکل اخيرا به مصرف زياد مشروبات الکلی و داروهای مسکن روی آورده است. اين اولين بار نيست که اين روزنامه چنين اقدامی می کند. قبلا مايکل از اين مجله به دليل ويرايش عکسهای او برای بد جلوه دادن چهره اش شکايت کرده بود. در حالی که اين مجله از نگرانی خانواده مايکل و مسافرت نزديکان مايکل برای حاضر شدن بر بستر (!) او خبر داده است، مايکل به همراه فرزندانش در حال گذراندن تعطيلات هستند!!!

 

25 مرداد 1381 - Mottola از چه کسی به عنوان "کاکا سياه" ياد کرده بود؟

در کنفرانس Harlem که حدود يک ماه پيش برگزار شد مايکل با نژادپرست خواندن Tommy Mottola (رئيس Sony Music) مردم را متعجب کرد. او همچنين در صحبتهايش گفت که Mottola يکی از هنرمندان Sony را "کاکا سياه" خطاب کرده است. گفته می شود اين اين شخص Luther Vandros بوده است. گويا او بعد از چندين سال از Epic Record جدا شده و به J Records پيوسته است.

 

21 مرداد 1381 - شاعر ترک از مايکل دفاع می کند

Aziz Dogdu، شاعر معروف ترکيه در مصاحبه اخيرش با مجله ادبی Kanat از مايکل جکسون دفاع کرد که در شماره آگوست اين نشريه به چاپ رسيد. به گوشه هايی از اين مصاحبه توجه کنيد:

    Kanat: چه کسی به عنوان سمبل بوده که شما از او الهام گرفته يا می گيريد؟
    Aziz Dogdu: تنها يک الهام بخش برای من وجود دارد، سلطان پاپ، مايکل جکسون. طرز فکر او، ديدگاهش به زندگی، معصوميت و کيفيت هنری او الهام بخش من و همچنين سرمشقی به عنوان يک نقش مثبت است. من سعی ميکنم که شبيه او بشوم. آرزو دارم طرفداران صادق و باوفايی همچون طرفداران او داشته باشم.
   
Kanat: مايکل شايد سلطان پاپ باشد اما حالا ديگر مطرح نيست. دورانش تمام شده.
   
Aziz Dogdu: شايد به نظر شما دوران او تمام شده باشد، اما به نظر من او هنوز هم مطرح است و و او با استعداد ترين هنرمند تمام دوران است و دورانش هيچگاه به پايان نمی رسد. حتی آخرين آلبومش که به دليل عدم تبليغ از طرف سونی فروش بالايی نداشت آلبوم بسيار خوبی است. با الهام از اين آلبوم من بيشتر از هر زمانی شعر و آهنگ سرودم. اين آلبوم خيلی روی من تاثير گذاشت. مخصوصا آهنگ Speechless احتمالا بهترين و پراحساس ترين آهنگی است که مايکل ساخته است. حيف شد که به عنوان single منتشر نشد. من آهنگی به نام "آينه ها" نوشتم که کاملا اختصاص به او دارد. آرزو دارم که او اين آهنگ را بخواند، اما اين فقط يک آرزو است. اين شعر جای ويژه ای در مجموعه شعرم خواهد داشت که قصد دارم سال آينده آن را منتشر کنم.
   
Kanat: مايکل در کارش مشکلاتی دارد. آيا اعتقاد داريد که او آن آلبومی را که بتواند در جهان مثل بمب صدا کند  منتشر خواهد کرد؟
   
Aziz Dogdu: بله، دارم. همانطور که گفتم او هنرمند بسيار با استعدادی است. ... حتی وقتی که او آلبومی تهيه می کند که جهان را تکان می دهد رسانه ها هيچ گاه راضی نمی شوند. آنها می خواهند او را غير عادی و بيگانه معرفی کنند. اگر من هنرمند مشهوری همچون مايکل بودم هيچگاه روی نظرات رسانه ها در مورد خودم حساب نمی کردم. طرفداران او می دانند که او چه گونه انسانی است. رسانه ها هيچ گاه چهره انسان دوستانه او را نشان نمی دهند. به همين دليل است که من به بسياری از نوشته ها و مصاحبه ها توجه نمی کنم و تنها آنهايی را می خوانم که موثق تر به نظر می رسند. من نمی دانم او هم اکنون در چه شرايطی به سر می برد، اما در هر صورت من کاملا از او حمايت می کنم.

Aziz Dogdu نخستين شاعر ترک است که در American Poets Society (جمعيت شعرای آمريکايی) حضور يافته و به عضويت International Library of Poetry (کتابخانه بين المللی شعر) در آمده است. شعرهای او مورد تحسين منتقدان قرار گرفته و در مدت کوتاهی  به يکی ار موفق ترين شعرای ترکيه مبدل شده است.
 

 


اگر خبر موثقي در رابطه با Michael Jackson داريد آن را با ذكر منبع
به آدرس
payam@voabc.cjb.net بفرستيد تا در اين صفحه منعكس شود.


منابع: Planet Jackson - MJ News International - Billboard Online
GetMusic.com - AP - Reuters - Yahoo! News - MJStar - Jackson Daily News