Make your own free website on Tripod.com

گالری مايكل جكسون

فقط جديدترين عكسها...!

16 شهريور 1380

كنسرت جشن سی امين سالگرد آغاز عمر هنري مايكل بدون برادرانش
در
Madison Square Garden نيويورك - كنسرت نخست


  Elizabeth Taylor بازيگر قدبمی سينما و Michael Jackson وارد می شوند.


Elizabeth Taylor و Michael بعد از اجرای Gloria Estefan او را تشويق می كنند


 Elizabeth Taylor  وMichae در حال تماشای هنرنمايی ها


او آمد!


برادرانش بلافاصله به او پيوستند تا به گردهم آمدن مجدد Jackson 5 كه خيلی ها بی صبرانه در انتظار آن بودند جامه عمل بپوشانند. اين اولين بار بود كه اين برادرها بعد از تور "Victory" با هم برنامه اجرا می كردند. اين شش برادر اسطوره اي Jermain, Tito, Marlon, Jackie و Michael - جمعيت را با اجرای آهنگهای Can You Feel It, I Want You Back, Love You Save, I'll Be There به وجد آوردند.


و با پيوند زدن گذشته و حال اعضای N'Sync به روي صحنه آمدند و آهنگ Dancing Machine را اجرا كردند.


در ادامه مايكل به همراه Britney Spears اجرای متفاوتی از The Way You Make Me Feel را به نمايش گذاشت.


سپس Slash  روی صحنه به او پيوست تا براي آهنگهاي Black Or White و Beat It (كه با پيوستن رقاصانی در نقش اوباش درست همانند ويديوی اين آهنگ ادامه يافت)  گيتار بنوازد.


اما شايد نقطه اوج كار مايكل آن هنگام بود كه او تنها با چمدان كوچكی پا به صحنه گذاشت و از آن چمدان كت سياه براق، كلاه و دستكش سفيدش را برای اجرای دقيق آهنگ Billie Jean همانطور كه سالها پيش در مراسم سالگرد تاسيس شركت Motown به نمايش گذاشته بود، با آن حركت عقب رفتن عجيبش (Moonwalk), بيرون آورد.


از جمعيت به هيجان آمده تماشاچيان پرسيده شد كه چه مي خواهند بشنوند و سپس مايکل آهنگ جديد You Rock My World را از آلبوم جديدش به نام Invincible كه قرار است اوايل آبان منتشر شود، اجرا كرد.